Пн.-Пт. с 09:00 до 20:00

099-917-48-55

Moon Full PolyGel

Полігель Moon Full Poly Gel №01 (рожева квітка), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №01
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №02 (молочно-білий), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №02
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №03 (прозорий), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №03
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №04 (натуральний), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №04
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №05 (Перлинно-молочний), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №05
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №06 (Молочний із шиммером), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №06
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №07 (Молочна бронза із шиммером), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №07
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №08 (Нюдовий із шиммером), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №08
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №09 (Натурально рожевий із шиммером), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №09
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №10 (Соковито-рожевий із шиммером), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №10
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №11 (Легкий рожевий із шиммером), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №11
300.00грн.

Полігель Moon Full Poly Gel №12 (Рожево-металевий із шиммером), 30 мл

Закінчується
Арт. Moon Full PolyGel №12
300.00грн.

Полігель Moon

    Полігель Moon Full Poly Gel – це унікальний засіб, який ідеально поєднує найкращі характеристики двох популярних систем – гелю та акрилу. Цей продукт полегшує процес моделювання, зміцнення та реставрації нігтьових пластин, роблячи його максимально простим, комфортним та ефективним. Майстри можуть працювати із цим матеріалом на своїй оптимальній швидкості.

Полігель Moon не має неприємного запаху і не викликає алергічних реакцій. Його використання дуже зручне, тому що матеріал не розпливається та легко підтримує форму. Крім того, при обпилюванні цього нейл-продукту утворюється важкий пил, який відразу осідає, не розлітаючись повітрям.

Особливості полігелю Moon:

  • Універсальне застосування: Цей продукт ідеально підходить для різних завдань у манікюрі, включаючи моделювання, ремонт та зміцнення нігтів. Це означає, що ви можете використовувати його як для створення унікальних дизайнів, так і відновлення пошкоджених нігтьових пластин.
  • Без запаху та без алергічних реакцій: Poly Gel Moon Full не має неприємного запаху, що робить процес манікюру більш комфортним та приємним як для майстра, так і для клієнта. Крім того, він не викликає алергічних реакцій, що особливо важливо для людей із чутливою шкірою.
  • Зручність у роботі: Матеріал не розтікається при використанні, що дозволяє майстру легко контролювати форму та структуру нігтя. Це робить процес моделювання та створення дизайнів більш точним та професійним.
  • Відсутність пилу в повітрі: Під час опилювання Poly Gel Moon Full утворюється важкий пил, який не розпорошується в повітрі, а відразу осідає на столі. Це забезпечує чистоту та безпеку в робочому просторі та запобігає вдиханню пилу майстром та клієнтом.

Технологія нанесення:

  1. Підготовка нігтів відбувається як завжди перед нанесенням гелю або полігелю: шліфування поверхні нігтя бафом, надання форми вільному краю нігтів за допомогою пилки, очищення поверхні нігтів за допомогою знежирювача, нанести праймер.
  2. Нанесення полігеля: взяти невелику кількість полігеля зі баночки, розподілити на нігті і змоделювати бажану архітектуру нігтя за допомогою кисті, змоченої в рідині, що конструює. Зручно використовувати спеціальний двосторонній пензель для роботи з полігелем (пензель та шпатель 2 в 1). При нарощуванні нігтів полігелем перед нанесенням полігеля необхідно встановити форму або типсу на ніготь.
  3. Просушити полігель в УФ лампі – 3 хвилини або у LED-лампі від 36 Вт – 30 секунд.
  4. При необхідності зашліфувати та вирівняти поверхню нігтя за допомогою пилки для штучних нігтів або бафа. Очистити поверхню за допомогою знежирювача.

Moon Full PolyGel купити в Faina Pro

    У нас ви знайдете найбільший вибір продукції за  низькими цінами. Ми завжди раді зустрічати вас та дарувати особливі переваги нашим постійним покупцям. У нас ви відчуєте затишок та знайдете все, що потрібно для вашого комфорту. Довіряйте професіоналам інасолоджуйтесь кожним моментом вашого візиту до нас!

    Ознайомитися з усім асортиментом товару можна перейшовши за адресою https://faina-pro.com/