Пн.-Пт. с 09:00 до 20:00

099-917-48-55

Про нас

Про нас

Компанія Faina Pro (Файна Про) є офіційним дистриб'ютором найбільших Українських компаній-виробників та виробником самих якісних та популярних товарів для Нейл Індустрії, що зарекомендували себе та цінуються не тільки в Україні, а й у всьому світі.

Останнім часом Україна стала меккою та законодавцем світової бьюті індустрії, тому наш інтернет магазин, Файна Про (Faina Pro), бере на себе відповідальність збирати та пропонувати Вашій увазі найякісніші, трендові та актуальні продукти Нейл Індустрії та супутніх товарів для майстрів Бьюті сфери, зі всього світу . 

Наша компанія працює з 2012 року, та раніше спеціалізувалась, виключно на крупно-оптових продажах як в Україні так і за кордон, що дозволяє нам представити Вашій увазі, зовсім новий формат оптово-роздрібного магазину : Faina Pro (Файна Про) з самим широким асортиментом найвідоміших торгових марок по самій низькій  ціні. Зі зручною швидкою  безкоштовною доставкою* , та оффлайн магазинами, складами та точками видачі. Це товари, як для салонів краси, так і для майстрів манікюру, педикюру, спеціалістів подологів та косметологів. Так і просто для поціновувачів товарів классу PROfessional.

Родзинкою інтернет магазину Файна Про (Faina Pro) , є якісне обслуговування , як оптових , так і роздрібних клієнтів. Індивідуальний підхід до кожного гостя нашого магазину. Різноманітні системи лояльності, акції та знижки не залишать байдужим жодного покупця. Особлива увага до наших партнерів, салонів краси, шкіл для починаючих спеціалістів сфери краси, та інших закладів, які несуть КРАСУ та РАДІСТЬ нашим коханим жінкам!

З повагою, у цей непростий час, адміністрація Faina Pro!